Acasă » Rezultate » Rezultate 2012-2013 » Concursuri

Concursuri

Clasa pregătitoare

Performer la școală și în viață” – clasa pregătitoare „ARICEII”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiul

Îndrumător

1

Akkurt Enes

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

2

Bucur Alexandra

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

3

Ceauşoglu Ana Maria

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

4

Chivu David

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

5

Cojocaru Andrei

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

6

Enache Ioana

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

7

Iloiu Liviu Matei

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

8

Modoran Rareş Andrei

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

9

Nasr Emanuel

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

10

Niţu Alexandru

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

11

Petre Sebastian

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

12

Şerban Mihai

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

13

Toma Vlad

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

14

Tudor Ana Maria

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

Performer la școală și în viață” – clasa pregătitoare ”FLUTURAȘII”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiul

Îndrumător

1

Etveş Andrei

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

2

Ferfelea Bogdan

Pregătitoare „Fluturaşii”

III

Antonescu C.

3

Cheptine Luca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

4

Mitroi Luca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

5

Cuzub Daniel

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

6

Iordache Anca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

7

Bojă Manuela

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

8

Stan Codruţ

Pregătitoare „Fluturaşii”

II

Antonescu C.

9

Alexie Cristian

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

10

Roman Bianca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

11

Văduva Mihai

Pregătitoare „Fluturaşii”

II

Antonescu C.

12

Uluiţeanu Luca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

13

Cuţur Bogdan

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

14

Vasile Alexandra

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

15

Dicu Ariadna

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

Cangurașul în lumea poveștilor” – clasa pregătitoare ”FLUTURAȘII”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiul

Îndrumător

1

Dicu Ariadna

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

2

Bojă Manuela

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

3

Vasile Alexandra

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

4

Alexie Cristian

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

5

Novac Maria

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

6

Iordache Anca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

7

Roman Bianca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

8

Cuţur Bogdan

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

9

Uluiţeanu Luca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

10

Văduva Mihai

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

11

Stan Codruţ

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

12

Mitroi Luca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

Clasele I-II

Concursul național „Voinicel” clasa Ia

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiul

Îndrumător

1

Agapie Alexandra-Mădălina

IB

Premiul I

Dumitrescu D.

2

Constantin Daria-Ioana

IB

Premiul I

Dumitrescu D.

3

Dănălache Nina-Amalia

IB

Premiul I

Dumitrescu D.

4

Doroftei Roxana

IB

Premiul I

Dumitrescu D.

5

Mahmoodieh Arach

IB

Premiul I

Dumitrescu D.

6

Mangu Andrei-Vlăduţ

IB

Premiul I

Dumitrescu D.

7

Marin David-Gabriel

IB

Premiul I

Dumitrescu D.

8

Oltean Ana-Maria

IB

Premiul I

Dumitrescu D.

9

Bărbulescu Alexandru

IC

Premiul I

Tănăsescu E.

10

Căldare Maia

IC

Premiul I

Tănăsescu E.

11

Nazare Delia

IC

Premiul I

Tănăsescu E.

12

Radu Cristina

IC

Premiul I

Tănăsescu E.

13

Rădulescu Diana

ID

Premiul I

Enache A.

14

Ferfelea Alexandru

ID

Premiul I

Enache A.

15

Suciu Vlad

ID

Premiul I

Enache A.

16

Sahin Nursen

ID

Premiul I

Enache A.

17

Ion Cristian

ID

Premiul I

Enache A.

18

Scarlet Alexandru

ID

Premiul I

Enache A.

19

Bobescu Giulia

ID

Premiul I

Enache A.

20

Puricel Andrei

ID

Premiul I

Enache A.

21

Draghia Petra

ID

Premiul I

Enache A.

22

Spirea Luca

ID

Premiul I

Enache A.

23

Harabagiu Raluca

ID

Premiul I

Enache A.

24

Alexe Ciprian

ID

Premiul I

Enache A.

25

Ghiţă Maria-Cristina

IB

Premiul II

Dumitrescu D.

26

Chiorescu Filip

IB

Premiul II

Dumitrescu D.

27

Giusca Vlad

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

28

Ioniţă Claudiu

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

29

Radu Iulia

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

30

Brătianu Miruna

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

31

Cune Ianis

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

32

Crăciun Radu

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

33

Drăghici Cătălin

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

34

Pavel Alexandra

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

35

Rusu Liana

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

36

Ionaşcu Livia

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

37

Vladu Valentin

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

38

Georgescu Maria

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

39

Dogaru David

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

40

Ionescu Georgiana

ID

Premiul II

Enache A.

41

Guşatu Carla

ID

Premiul II

Enache A.

42

Dumitru Gabriela-Maria

IB

Premiul III

Dumitrescu D.

43

Dănescu Alexandru

IB

Premiul III

Dumitrescu D.

44

Fulga Ecaterina

IC

Premiul III

Tănăsescu E.

45

Ionescu Iarina

IC

Premiul III

Tănăsescu E.

46

Dinu Andrei

IC

Premiul III

Tănăsescu E.

47

Spătărelu Bianca

IC

Premiul III

Tănăsescu E.

48

Haidu Ştefan

IC

Premiul III

Tănăsescu E.

Concursul naţional de matematică „Arhimede”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Danu Andreea

II A

32 puncte

Nica A.

2

Constantin Dimitrie

II A

34 puncte

Gheorghe N.

Concursul „Fii inteligent la matematică”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiul

Îndrumător

1

Constantin Dimitrie

II B

Premiul I

Gheorghe N.

2

Neagu Cătălina-Andreea

II B

Premiul II

Gheorghe N.

3

Petrovici Francisc-Florian

II B

Premiul III

Gheorghe N.

Concursul „Comunicare.ortografie.ro”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiul

Îndrumător

1

Andrei Cosmin-Petru

II B

Premiul I

Gheorghe N.

2

Elfarra Raeda

II B

Premiul I

Gheorghe N.

3

Mitu Loredana-Andreea

II B

Premiul I

Gheorghe N.

4

Petrovici Francisc-Florian

II B

Premiul I

Gheorghe N.

5

Dumitru Eugen

II B

Premiul I

Gheorghe N.

6

Gheorghe Maria-Iustina

II B

Premiul I

Gheorghe N.

7

Ilie Ionuţ-Marian

II B

Premiul I

Gheorghe N.

8

Neagu Cătălina-Andreea

II B

Premiul I

Gheorghe N.

9

Olteanu Mădălina-Florentina

II B

Premiul I

Gheorghe N.

10

Alecu Andrei

II A

Premiul I

Nica A.

11

Logofătu Diana-Florentina

II A

Premiul I

Nica A.

12

Coman Alexandra

II A

Premiul I

Nica A.

13

Pârleci Cristian

II A

Premiul I

Nica A.

14

Radu Maria

II A

Premiul I

Nica A.

15

Andreescu Theodora

II C

Premiul I

Tudorie D.

16

Capezeanu Naomi

II C

Premiul I

Tudorie D.

17

Danu Andreea

II A

Premiul II

Nica A.

18

Popescu Erika

II A

Premiul II

Nica A.

19

Radu Gabriela

II A

Premiul II

Nica A.

20

Moldoveanu David

II A

Premiul III

Nica A.

21

Băisan Daniela-Cristiana

II B

Premiul II

Gheorghe N.

22

Bilan Maria-Isabella-Elena

II B

Premiul II

Gheorghe N.

23

Constantin Dragoş-Georgian

II B

Premiul II

Gheorghe N.

24

Creţu Ana-Maria

II B

Premiul II

Gheorghe N.

25

Roşoga David-Ştefan

II B

Premiul II

Gheorghe N.

26

Şchiopu Maria-Alexandra

II B

Premiul II

Gheorghe N.

27

Şerban Ana Maria-Diana

II B

Premiul II

Gheorghe N.

28

Zavragiu Robert Alexandru

II B

Premiul II

Gheorghe N.

29

Dobrinescu Paul

II A

Premiul III

Nica A.

30

Stanciu Sebi

II A

Premiul III

Nica A.

31

Gruia Teodor-Andrei

II B

Premiul III

Gheorghe N.

32

Mina Florian

II B

Premiul III

Gheorghe N.

33

Ploeşteanu Cătălin Marian

II B

Premiul III

Gheorghe N.

34

Răducu Eduard Mihai

II B

Premiul III

Gheorghe N.

Concursul „Micul explorator”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Calificativ

Îndrumător

1

Boroanca Luca

I A

Foarte Bine Cristea V.

2

Manea David

I A

Foarte Bine Cristea V.

3

Moroşanu Ana

I A

Foarte Bine Cristea V.

4

Ciocoiu Andu

I A

Foarte Bine Cristea V.

5

Pîrvu Ariana

I A

Foarte Bine Cristea V.

6

Florescu Laurenţiu

I A

Foarte Bine Cristea V.

7

Spac Andrei

I A

Foarte Bine Cristea V.

8

Balla Alexa

I A

Foarte Bine Cristea V.

9

Anghel Alexandru

I A

Foarte Bine Cristea V.

10

Constantinescu Theodor

I A

Foarte Bine Cristea V.

11

Mahmoodieh Arach

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

12

Andrei Ştefania

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

13

Ghiţă Maria

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

14

Dumitru Gabriela

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

15

Ivan Cristian

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

16

Mangu Andrei

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

17

Doroftei Roxana

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

18

Olteanu Ana-Maria

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

19

Radu Luca

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

20

Bşrbulescu Alexandru

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

21

Borodi Mihai

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

22

Crşciun Radu

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

23

Cune Yanis

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

24

Dobrinescu Olivian

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

25

Drăghici Catalin

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

26

Fulga Ecaterina

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

27

Giusca Vlad

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

28

Haidu Ştefan

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

29

Ionaşcu Livia

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

30

Ionescu Iarina

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

31

Ioniţă Claudiu

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

32

Nazare Delia

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

33

Radu Cristina

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

34

Radu Maria

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

35

Spătărelu Bianca

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

36

Vladu Valentin

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

Concursul „Canguraşul Matematician”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Calificativ/Punctaj

Îndrumător

1

Mangu Andrei

I B

Excelent / 24

Dumitrescu D.

2

Andrei Ştefania

I B

Excelent / 23

Dumitrescu D.

3

Doroftei Roxana

I B

Excelent / 23

Dumitrescu D.

4

Oltean Ana-Maria

I B

Excelent / 22

Dumitrescu D.

5

Marin David

I B

Excelent / 22

Dumitrescu D.

6

Cioflan Mara

I B

Excelent / 21

Dumitrescu D.

7

Dănălache Nina

I B

Excelent / 21

Dumitrescu D.

8

Chiorescu Filip

I B

Excelent / 20

Dumitrescu D.

9

Giuşcă Vlad

I C

Excelent / 22

Tănăsescu E.

10

Ioniţă Claudiu

I C

Excelent / 22

Tănăsescu E.

11

Drăghici Cătălin

I C

Excelent / 22

Tănăsescu E.

12

Borodi Mihai

I C

Excelent / 21

Tănăsescu E.

13

Radu Cristina

I C

Excelent / 21

Tănăsescu E.

14

Căldare Maia

I C

Excelent / 20

Tănăsescu E.

15

Radu Maria

I C

Excelent / 20

Tănăsescu E.

16

Crăciun Radu

I C

Excelent / 20

Tănăsescu E.

17

Boroanca Luca

I C

Excelent / 21

Tănăsescu E.

18

Popescu Andreea-Erika

II A

Excelent / 21

Nica A.

Concursul „Cangurul poveştilor”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Calificativ/Punctaj

Îndrumător

1

Boroancă Luca

I A

Excelent / 21

Cristea V.

2

Radu Maria

I C

Excelent / 24

Tănăsescu E.

3

Ioniţă Claudiu

I C

Excelent / 23

Tănăsescu E.

4

Fulga Ecaterina

I C

Excelent / 22

Tănăsescu E.

5

Ionescu Iarina

I C

Excelent / 21

Tănăsescu E.

6

Drăghici Cătălin

I C

Excelent / 20

Tănăsescu E.

7

Robescu Denisa

I C

Excelent / 20

Tănăsescu E.

8

Constantin Dimitrie

II B

Excelent / 24

Gheorghe N.

9

Neagu Catalina-Andreea

II B

Excelent / 23

Gheorghe N.

10

Ilie Ionut- Marian

II B

Excelent / 23

Gheorghe N.

11

Mitu Loredana-Andreea

II B

Excelent / 23

Gheorghe N.

12

Avram Alexandru

II B

Excelent / 23

Gheorghe N.

13

Petrovici Francisc-Florian

II B

Excelent / 22

Gheorghe N.

14

Zavragiu Robert

II B

Excelent / 22

Gheorghe N.

15

Băisan Daniela

II B

Excelent / 22

Gheorghe N.

16

Gruia Teodor-Andrei

II B

Excelent / 22

Gheorghe N.

17

Cretu Ana-Maria

II B

Excelent / 20

Gheorghe N.

18

Gâţă Fabian -Ştefan

II B

Excelent / 20

Gheorghe N.

19

Şerban Ana-Maria-Diana

II B

Excelent / 20

Gheorghe N.

Concursul „COMPER”- Limba română – etapa I

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Barbulescu Alexandru

I C

100

Tănăsescu E.

2

Craciun Radu

I C

100

Tănăsescu E.

3

Caldare Maia

I C

95

Tănăsescu E.

4

Cazacu Florin

I C

95

Tănăsescu E.

5

Dogaru David

I C

95

Tănăsescu E.

6

Giusca Vlad

I C

95

Tănăsescu E.

7

Nazare Delia

I C

95

Tănăsescu E.

8

Vladu Valentin

I C

95

Tănăsescu E.

9

Rusu Liana

I C

90

Tănăsescu E.

10

Spatarelu Bianca

I C

90

Tănăsescu E.

11

Ionescu Iarina

I C

95

Tănăsescu E.

12

Constantin Dimitrie

II B

100

Gheorghe N.

13

David Sonia

II B

100

Gheorghe N.

14

Gheorghe Maria

II B

100

Gheorghe N.

15

Gruia Teodor

II B

100

Gheorghe N.

16

Zavragiu Robert

II B

100

Gheorghe N.

17

Elfarra Raeda

II B

95

Gheorghe N.

18

Neagu Catalina

II B

95

Gheorghe N.

19

Andrei Cosmin

II B

90

Gheorghe N.

20

Cretu Ana-Maria

II B

90

Gheorghe N.

21

Gâţă Fabian

II B

90

Gheorghe N.

22

Petrovici Francisc

II B

90

Gheorghe N.

Concursul „COMPER”- Matematică – etapa I

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Drăghici Cătălin

I C

90

Tănăsescu E.

Concursul „COMPER” – Limba română – etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Barbulescu Alexandru

I C

100

Tănăsescu E.

2

Craciun Radu

I C

100

Tănăsescu E.

3

Draghici Catalin

I C

100

Tănăsescu E.

4

Radu Cristina

I C

100

Tănăsescu E.

5

Cazacu Florin

I C

95

Tănăsescu E.

6

Giusca Vlad

I C

95

Tănăsescu E.

7

Ionascu Livia

I C

95

Tănăsescu E.

8

Rusu Liana

I C

95

Tănăsescu E.

9

Vladu Valentin

I C

95

Tănăsescu E.

10

Caldare Maia

I C

90

Tănăsescu E.

11

Cune Yanis

I C

90

Tănăsescu E.

12

Dogaru David

I C

90

Tănăsescu E.

13

Neagu Catalina

II B

100

Gheorghe N.

14

Zavragiu Robert

II B

100

Gheorghe N.

15

Andreescu Theodora

II C

95

Tudorie D.

Concursul „COMPER” – Matematică – etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Barbulescu Alexandru

I C

100

Tănăsescu E.

2

Craciun Radu

I C

100

Tănăsescu E.

3

Cune Yanis

I C

100

Tănăsescu E.

4

Dogaru David

I C

100

Tănăsescu E.

5

Draghici Catalin

I C

100

Tănăsescu E.

6

Giusca Vlad

I C

100

Tănăsescu E.

7

Nazare Delia

I C

100

Tănăsescu E.

8

Radu Cristina

I C

100

Tănăsescu E.

9

Borodi Mihai

I C

95

Tănăsescu E.

10

Cazacu Florin

I C

95

Tănăsescu E.

11

Popa Malina

I C

95

Tănăsescu E.

12

Spatarelu Bianca

I C

95

Tănăsescu E.

13

Caldare Maia

I C

90

Tănăsescu E.

14

Ionascu Livia

I C

90

Tănăsescu E.

15

Ionita Claudiu

I C

90

Tănăsescu E.

16

Neagu Catalina

II B

90

Gheorghe N.

17

Zavragiu Robert

II B

90

Gheorghe N.

18

Andreescu Theodora

II C

90

Tudorie D.

Concursul „Comper” Limba română – Etapa Naţională

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Bărbulescu Alexandru

I C

100

Tănăsescu E.

2

Crăciun Radu

I C

100

Tănăsescu E.

3

Zavragiu Robert

II B

95

Gheorghe N.

Concursul Naţional „Micii matematicieni” – ediţia a VIII-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiul

Îndrumător

1

Agapie Alexandra-Madalina

I B

Premiul III Dumitrescu D.

2

Andrei Stefania Alexandra

I B

Premiul III Dumitrescu D.

3

Bardolan Filip-Alexandru

I B

Premiul III Dumitrescu D.

4

Chiorescu Filip

I B

Premiul III Dumitrescu D.

5

Cioflan Mara-Elena

I B

Premiul III Dumitrescu D.

6

Criveanu Alexandra-Ioana

I B

Premiul III Dumitrescu D.

7

Crudu Andrei

I B

Premiul III Dumitrescu D.

8

Danalache Nina-Amalia

I B

Premiul III Dumitrescu D.

9

Danescu Alexandru

I B

Premiul III Dumitrescu D.

10

Dumitru Gabriela Maria

I B

Premiul III Dumitrescu D.

11

Hamakawa Ren

I B

Premiul III Dumitrescu D.

12

Ignat Eduard Andrei

I B

Premiul III Dumitrescu D.

13

Ivan Cristian Daniel

I B

Premiul III Dumitrescu D.

14

Mangu Andrei-Vladut

I B

Premiul III Dumitrescu D.

15

Marin David-Gabriel

I B

Premiul III Dumitrescu D.

16

Matei Tudor

I B

Premiul III Dumitrescu D.

17

Oltean Ana-Maria

I B

Premiul III Dumitrescu D.

18

Roman Clara

I B

Premiul III Dumitrescu D.

19

Vasile Gelu Cristian

I B

Premiul III Dumitrescu D.

20

Alexe Ciprian-Mihai

I D

Premiul III Enache A.

21

Bobescu Giulia-Mihaela

I D

Premiul III Enache A.

22

Cucu Dragos-Georgian

I D

Premiul III Enache A.

23

Ciurea Stefan-Valentin

I D

Premiul III Enache A.

24

Draghia Anna-Petra

I D

Premiul III Enache A.

25

Ferfelea Alexandru-Ionut

I D

Premiul III Enache A.

26

Gusatu Carla-Ana-Maria

I D

Premiul III Enache A.

27

Harabagiu Raluca-Alexandra

I D

Premiul III Enache A.

28

Ionescu Georgiana-Cristina

I D

Premiul III Enache A.

29

Ion Gheorghe-Cristian

I D

Premiul III Enache A.

30

Manea Victoria-Gabriela

I D

Premiul III Enache A.

31

Olteanu Alin-Cristian

I D

Premiul III Enache A.

32

Puricel Andrei-Petre

I D

Premiul III Enache A.

33

Radu Cristina-Andreea

I D

Premiul III Enache A.

34

Radu Mihai-Alexandru

I D

Premiul III Enache A.

35

Radulescu Diana-Ioana

I D

Premiul III Enache A.

36

Șahin Nurșen

I D

Premiul III Enache A.

37

Scarlet Alexandru-Costel

I D

Premiul III Enache A.

38

Spirea Luca-Adrian

I D

Premiul III Enache A.

39

Stanica Gabriela-Florentina

I D

Premiul III Enache A.

40

Suciu Vlad

I D

Premiul III Enache A.

Concurs „Evaluare în educaţie” – Limba română – etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj/Medalie

Îndrumător

1

Pîrvu Elena-Ariana

I A

100 /medalie de aur Cristea V.

2

Florescu Gabriel-Laurenţiu

I A

100 /medalie de aur Cristea V.

3

Curtulescu Adelina

I A

99/medalie de argint Cristea V.

4

Spac Andrei

I A

99/medalie de argint Cristea V.

5

Ciocoiu Luca

I A

99/medalie de argint Cristea V.

6

Ioja Maria

I A

99/medalie de argint Cristea V.

7

Manea Mihai -David

I A

99/medalie de argint Cristea V.

8

Ilie Cristian -Alexandru

I A

98/medalie de bronz Cristea V.

9

Ştefanescu Mario

I A

97/diploma de merit Cristea V.

10

Moroşanu Ana-Maria

I A

96/diploma de merit Cristea V.

11

Pamfil Maria

I A

93/diploma de merit Cristea V.

12

Bobescu Giulia

I D

100/medalie de aur Enache A.

13

Scarlet Alexandru

I D

100/medalie de aur Enache A.

14

Puricel Andrei

I D

100/medalie de aur Enache A.

15

Spirea Luca

I D

99/medalie de argint Enache A.

16

Harabagiu Raluca

I D

99/medalie de argint Enache A.

17

Suciu Vlad

I D

99/medalie de argint Enache A.

18

Ciurea Ştefan

I D

99/medalie de argint Enache A.

19

Cucu Dragoş

I D

99/medalie de argint Enache A.

20

Sahin Nursen

I D

98/medalie de bronz Enache A.

21

Ferfelea Alexandru

I D

98/medalie de bronz Enache A.

22

Alexe Ciprian

I D

96/diploma de merit Enache A.

23

Popescu Andreea -Erika

II A

100/medalie de aur Nica A.

24

Blaga Teodora

II A

98/medalie de bronz Nica A.

25

Danu Andreea

II A

98/medalie de bronz Nica A.

26

Pîrleci Cristian

II A

98/medalie de bronz Nica A.

27

Alecu Andrei

II A

94/diploma de merit Nica A.

28

Constantin Dimitrie

II B

93/diploma de merit Gheorghe N.

Concursul „Evaluare în educaţie” Matematică – etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj/Medalie

Îndrumător

1

Bella Alexa-Maria

I A

100 /medalie de aur Cristea V.

2

Curtulescu Adelina

I A

100 /medalie de aur Cristea V.

3

Florescu Gabriel-Laurenţiu

I A

100 /medalie de aur Cristea V.

4

Manea Mihai-David

I A

100 /medalie de aur Cristea V.

5

Pîrvu Ariana

I A

100 /medalie de aur Cristea V.

6

Ştefanescu Mario

I A

100 /medalie de aur Cristea V.

7

Alecu Andrei-Daniel

II A

100/medalie de aur Nica A.

8

Dobrinescu Paul

II A

100/medalie de aur Nica A.

9

Popescu Andreea-Erika

II A

100/medalie de aur Nica A.

10

Soare Irina

II A

100/medalie de aur Nica A.

11

Milan Teodor-Andrei

II A

99/medalie de argint Nica A.

12

Pîrleci Cristian

II A

98/medalie de bronz Nica A.

Concurs „Evaluare în educaţie” Limba română- etapa a III-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Spac Andrei

I A

93

Cristea V.

2

Curtulescu Adelina

I A

90

Cristea V.

3

Ciocoiu Luca

I A

89

Cristea V.

Concurs „Evaluare în educaţie” Matematică –etapa a III-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Boroanca Luca

I A

93

Cristea V.

2

Florescu Laurenţiu

I A

90

Cristea V.

3

Pîrvu Ariana

I A

90

Cristea V.

Concursul interdisciplinar „Performer”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj/Premiu

Îndrumător

1

Boroanca Luca

I A

100

Cristea V.

2

Florescu Laurenţiu

I A

100

Cristea V.

3

Manea David

I A

100

Cristea V.

4

Balla Alexa

I A

95

Cristea V.

5

Curtulescu Adelina

I A

95

Cristea V.

6

Pîrvu Ariana

I A

95

Cristea V.

7

Spac Andrei

I A

95

Cristea V.

8

Ciocoiu Luca

I A

90

Cristea V.

9

Constantinescu Theodor

I A

90

Cristea V.

10

Ilie Cristian

I A

90

Cristea V.

11

Tanasescu Florin

I A

90

Cristea V.

12

Pîrleci Cristian

II A

Premiul I

Nica A.

13

Logofatu Diana-Florentina

II A

Premiul II

Nica A.

14

Popescu Andreea-Erika

II A

Premiul II

Nica A.

15

Boroanca Luca

I A

100

Cristea V.

16

Florescu Laurenţiu

I A

100

Cristea V.

Concursul de artă plastică şi creaţie literară „Copil ca tine sunt şi eu”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Danu Andreea

II A

Premiul I Nica A.

2

Soare Irina

II A

Premiul II Nica A.

Clasele III-IV

Educaţie Civică – 2013- Clasa a IV-a A – Faza pe sector

Nr.

Nume prenume elev

Premiul

Punctaj

Îndrumător

1

Dragnea Ştefan

Constantin Maria-Nectaria

Premiul I

9,7

Măzăraru E.

2

Titiriga Maria-Cătălina

Titorenco Albert

Premiul I

9,7

Măzăraru E.

3

Mihălţeanu Patricia Gabriela

Creteanu Teodora

Premiul I

9,5

Măzăraru E.

Concursul naţional de matematică Euclid 2012-2013 – clasa a IV-a

Etapa I

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj

Premii

Îndrumător

1

Stoian Cătălin

98

I – medalie de argint Măzăraru E.

2

Titorenco Robert

98

I – medalie de argint Măzăraru E.

Etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj

Premii

Îndrumător

1

Stoian Cătălin

99

I – medalie de aur Măzăraru E.

2

Titorenco Robert

94

III Măzăraru E.

Etapa a III-a

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj

Premii

Îndrumător

1

Stoian Cătălin

93

II – medalie de argint Măzăraru E.

2

Titorenco Robert

91

III – medalie de bronz Măzăraru E.

Concursul naţional de matematică Arhimede

Etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiu/Punctaj

Îndrumător

1

Stoian Cătălin

IV A

Menţiune/23

Măzăraru E.

2

Titorenco Albert

IV A

Menţiune/19

Măzăraru E.

3

Doroftei Răzvan

III B

Menţiune/19

Mihai M.

Etapa a III-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiu/Punctaj

Îndrumător

1

Stoian Cătălin

IV A

Premiul II/32

Măzăraru E.

2

Titorenco Albert

IV A

Premiul III/26

Măzăraru E.

3

Doroftei Răzvan

III B

Menţiune/19

Mihai M.

Concursul naţional „Evaluare în educaţie” Limba engleză – 2012, clasa a IV-a A

Etapa I

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj

Premiul

Îndrumător

1

Titorenco Albert

100

I/medalie aur

Măzăraru E.

2

Stoian Cătălin

97

Clasament judeţean

Măzăraru E.
Dragnea Ştefan

96

Clasament judeţean

Măzăraru E.

3

Mihălţeanu Patricia

95

Clasament judeţean

Măzăraru E.

Etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj

Premiul

Îndrumător

1

Stoian Cătălin

94

Clasament judeţean

Măzăraru E.

Concursul naţional „Evaluare în educaţie” Limba română – 2012, clasa a IV-a A

Etapa I

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj

Premii

Îndrumător

1

Stoian Cătălin

92

Clasament judeţean Măzăraru E.

2

Titorenco Robert

94

Diploma merit Măzăraru E.

Etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj/Premiu

Clasa

Îndrumător

1

Constantin Maria

100/I + medalie aur

IV A

Măzăraru M.

2

Titorenco Albert

100/I+medalie aur

IV A

Măzăraru M.

3

Stoian Andrei-Călin

97/diplomă merit

IV A

Măzăraru M.

4

Curtulescu

97/clasament judeţean

IV C

Miron A

5

Mirea Mara

96/clasament judeţean

III B

Mihai M.

6

Mihălţeanu Patricia

96/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

7

Popa Ioan-Alexandru

96/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

8

Creţeanu Maria-Teodora

95/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

9

Constantin Andreea

94/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

10

Ghiţă Teodor

93/diplomă merit

III A

Martin M.

11

Cornilă Ioana

91/diplomă merit

III B

Mihai M.

12

Iordache Nadina

91/diplomă merit

III B

Mihai M.

13

Dănilă David

91/diplomă merit

IV C

Miron A.

Etapa a III-a

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj/Premiu

Clasa

Îndrumător

1

Stoian Andrei-Călin

99/II + medalie argint

IV A

Măzăraru M.

2

Creţeanu Maria-Teodora

98/III+medalie bronz

IV A

Măzăraru M.

3

Titorenco Albert

95/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

4

Mihălţeanu Patricia

94/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

Concursul naţional matematic „Evaluare în educaţie”

Etapa I

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj/Premiu

Clasa

Îndrumător

1

Stoian Andrei-Călin

92/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

Etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj/Premiu

Clasa

Îndrumător

1

Pricop Alexandru

96/diplomă merit

III A

Martin M.

2

Bostiog Alexandru

95/clasament judeţean

III A

Martin M.

3

Ioneaţa Denisa

95/clasament judeţean

III A

Martin M.

4

Mumjiev Cristina

95/clasament judeţean

III A

Martin M.

5

Cornila Ioana

92/clasament judeţean

III B

Mihai M.

6

Vasilescu Ana Maria

92/clasament judeţean

III B

Mihai M.

7

Ghiţă Teodor

92/clasament judeţean

III A

Martin M.

8

Mihălţeanu Patricia

100/I+medalie aur

IV A

Măzăraru M.

9

Stoian Andrei-Călin

93/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

10

Creţeanu Maria-Teodora

92/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

11

Puşcaşu Alessio

92/clasament judeţean

IV C

Miron A.

Etapa a III-a

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj

Clasa

Îndrumător

1

Mihălţeanu Patricia

99

IV A

Măzăraru M.

2

Stoian Andrei-Călin

99

IV A

Măzăraru M.

3

Titorenco Albert

95

IV A

Măzăraru M.

4

Creţeanu Maria-Teodora

91

IV A

Măzăraru M.

Concursul naţional „Fii inteligent…la matematică”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj/Premiu

Îndrumător

1

Andrei Antonia

III B

100/I

Mihai M.

2

Doroftei Răzvan

III B

100/I

Mihai M.

3

Iordache Nadina

III B

100/I

Mihai M.

4

Pricop Alexandru

III A

100/I

Martin M.

5

Vasilescu Ana-Maria

III B

100/I

Mihai M.

6

Mirea Mara

III B

95/II

Mihai M.

7

Constantin Maria

IV A

100/I

Măzăraru M.

8

Mihălţeanu Patricia

IV A

100/I

Măzăraru M.

9

Stoian Călin

IV A

100/I

Măzăraru M.

10

Titorenco Albert

IV A

100I

Măzăraru M.

11

Voinel Vlad

IV C

100/I

Miron A.

12

Popa Alexandru

IV A

98/II

Măzăraru M.

13

Dragnea Ştefan

IV A

95/II

Măzăraru M.

14

Hangiu Ana-Maria

IV A

94/III

Măzăraru M.

15

Creţeanu Teodora

IV A

92/III

Măzăraru M.

16

Voicu Andrei

IV A

90/III

Măzăraru M.

Concursul naţional „Comunicare.ortografie.ro”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Ghiţă Teodor

III A

100/I

Martin M.

2

Cornilă Ioana

III B

98/II

Martin M.

3

Ciurus Ştefan

III A

96/II

Martin M.

4

Cojanu Cristina

III A

96/II

Martin M.

5

Mirea Mara

III B

94/III

Mihai M.

6

Ioneata Denisa

III A

94/III

Martin M.

7

Năstase Iulia

III A

94/III

Martin M.

8

Huzu Alex Havy

III B

92/III

Mihai M.

9

Vasilescu Ana Maria

III B

91/III

Mihai M.

10

Ciurar Cristina

IV C

100/I

Miron A.

11

Stoian Călin

IV A

100/I

Măzăraru M.

12

Alecu Evelin

IV A

95,50/II

Măzăraru M.

13

Voinel Vlad

IV C

95,50/II

Miron A.

14

Titorenco Albert

IV A

95/II

Măzăraru M.

15

Ciobeica Mihnea

IV A

93,50/III

Măzăraru M.

16

Iliuşca Andrei

IV C

93,50/III

Miron A.

17

Popa Alex

IV A

91/III

Măzăraru M.

18

Curtulescu Daniel

IV C

90/III

Miron M.

Concursul naţional “Cangurul matematician”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj/Premiu

Îndrumător

1

Akkurt Enes

IV A

86,25/Baraj

Modoran V.

2

Bucur Alexandra

IV A

83,5/Baraj

Modoran V.

3

Ceauşoglu Ana Maria

IV C

Baraj

Modoran V.

4

Chivu David

IV C

Baraj

Modoran V.

5

Cojocaru Andrei

IV C

Baraj

Modoran V.

6

Enache Ioana

IV C

Baraj

Modoran V.

7

Iloiu Liviu Matei

IV C

Baraj

Modoran V.

8

Tudor Ana Maria

IV C

Baraj

Modoran V.

Concursul naţional “Canguraşul explorator”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj/calificativ

Îndrumător

1

Bostiog Alexandru

III A

30/excelent Martin M.

2

Doroftei Razvan

III B

29/excelent Mihai M

3

Ciurus Stefan

III A

29/excelent Martin M.

4

Coratu Andreea

III B

28/excelent Mihai M

5

Ioneata Denisa

III A

28/excelent Martin M.

6

Andrei Antonia

III B

27/excelent Mihai M

7

Marinescu Vlad

III B

27/excelent Mihai M

8

Pricop Alexandru

III A

27/excelent Martin M.

9

Turculet Stefan

III A

27/excelent Martin M.

10

Craciun Antonio

III A

27/excelent Martin M.

11

Matei Maria

III B

26/excelent Mihai M.

12

Huzu Xavy

III B

26/excelent Mihai M.

13

Radu Mihai Rares

III B

25/excelent Mihai M.

14

Vasilescu Ana Maria

III B

25/excelent Mihai M.

15

Paun Teodora

III A

23/excelent Martin M.

16

Pantazi Mihaela

III A

23/excelent Martin M.

17

Negoita Alexia

III B

22/excelent Mihai M.

18

Eacherd Bogdan

III B

22/excelent Mihai M.

19

Cornila Ioana

III B

21/excelent Mihai M.

20

Akkurt Deniz

IV B

30/excelent Nedelcu E.

21

David Igor Simon

IV B

30/excelent Nedelcu E.

22

Caldare Stefan Alexandru

IV A

29/excelent Mazararu E.

23

Mihălţeanu Patricia-Gabriela

IV A

29/excelent Mazararu E.

24

Mirea Cristiana Luiza

IV B

29/excelent Nedelcu E.

25

Alecu Evelin-Ioana

IV A

28/excelent Mazararu E.

26

Constantin Maria-Nectaria

IV A

28/excelent Mazararu E.

27

Serbu Stefan

IV C

28/excelent Miron A.

28

Voinel Vlad

IV C

28/excelent Miron A.

29

Titorenco Albert

IV A

27/excelent Mazararu E.

30

Croitoru Alexandru

IV C

27/excelent Miron A.

31

Ene Bogdan

IV C

27/excelent Miron A.

32

Ciurar Cristina

IV C

27/excelent Miron A.

33

Danila David

IV C

27/excelent Miron A.

34

Iliusca Andrei

IV C

27/excelent Miron A.

35

Curtulescu Daniel

IV C

27/excelent Miron A.

36

Drilea Denisa

IV C

26/excelent Miron A.

37

Ciobeică Mihnea-Alexandru

IV A

25/excelent Mazararu M.

38

Constantin Andreea

IV A

25/excelent Mazararu M.

39

Popa Ioan-Alexandru

IV A

25/excelent Mazararu M.

40

Stoian Andrei-Călin

IV A

25/excelent Mazararu M.

41

Tudose Daria-Andreea

IV A

25/excelent Mazararu M.

42

Stoian Calin

IV A

25/excelent Mazararu M.

Concurs naţional “Poveştile cangurului”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj/calificativ

Îndrumător

1

Ciurus Stefan

III A

40/excelent Martin M.

2

Bostiog Alexandru

III A

40/excelent Martin M.

3

Ioneata Denisa

III A

40/excelent Martin M.

4

Matei Maria

III B

40/excelent Mihai M.

5

Mirea Mara

III B

40/excelent Mihai M.

6

Nicolaie Cosmin

III A

40/excelent Martin M.

7

Craciun Antonio

III A

40/excelent Martin M.

8

Doroftei Razvan

III B

39/excelent Mihai M.

9

Iordache Nadina

III B

39/excelent Mihai M.

10

Huzu Xavy

III B

39/excelent Mihai M.

11

Radu Rares

III B

38/excelent Mihai M.

12

Pricop Alexandru

III A

38/excelent Martin M.

13

Turculet Stefan

III A

37/excelent Martin M.

14

Vasilescu Ana Maria

III B

37/excelent Mihai M.

15

Negoita Alexia

III B

36/excelent Mihai M.

16

Cheptine Denisa

III B

36/excelent Mihai M.

17

Marinescu Vlad

III B

36/excelent Mihai M.

18

Manea Carmen

III B

36/excelent Mihai M.

19

Eacherd Bogdan

III B

35/excelent Mihai M.

20

Coratu Andreea

III B

34/excelent Mihai M.

21

Pantazi Mihaela

III A

34/excelent Martin M.

22

Mumjiev Cristiana

III A

32/excelent Martin M.

23

Andrei Antonia

III B

31/excelent Mihai M.

24

Anghel Ilinca

III B

30/excelent Mihai M.

25

Alecu Evelin Ioana

IV A

40/excelent Mazararu E.

26

Căldare Ştefan-Alexandru

IV A

40/excelent Mazararu E.

27

Ene Bogdan

IV C

40/excelent Miron A.

28

Curtulescu Daniel

IV C

39/excelent Miron A.

29

Voinel Vlad

IV C

39/excelent Miron A.

30

Paraschiv Iustin

IV C

39/excelent Miron A.

31

Croitoru Alexandru

IV C

39/excelent Miron A.

32

Calin Daniel

IV C

39/excelent Miron A.

33

Iliusca Andrei

IV C

39/excelent Miron A.

34

Ciobeică Daria-Mihaela

IV A

38/excelent Mazararu E.

35

Danila David

IV C

38/excelent Miron A.

36

Ciobeică Mihnea-Alexandru

IV A

36/excelent Mazararu E.

37

Constantin Andreea

IV A

38/excelent Mazararu E.

38

Constantin Maria-Nectaria

IV A

40/excelent Mazararu E.

39

Creţeanu Maria-Teodora

IV A

40/excelent Mazararu E.

40

Dragnea Ştefan

IV A

40/excelent Mazararu E.

41

Ciurar Cristina

IV C

37/excelent Miron A.

42

Ghiţă Alina

IV A

37/excelent Mazararu E.

43

Ghiuzelea Silvia-Andreea

IV A

38/excelent Mazararu E.

44

Hangiu Ana-Maria Victoria

IV A

40/excelent Mazararu E.

45

Mihălţeanu Patricia-Gabriela

IV A

40/excelent Mazararu E.

46

Pandele Andreea –IOANA

IV A

34/excelent Mazararu E.

47

Popa Ioan-Alexandru

IV A

38/excelent Mazararu E.

48

Solomon George-Adrian

IV A

40/excelent Mazararu E.

49

Stoian Andrei-Călin

IV A

40/excelent Mazararu E.

50

Titirigă Maria-Cătălina

IV A

39/excelent Mazararu E.

51

Titorenco Albert

IV A

40/excelent Mazararu E.

52

Trandafir Dragoş-George

IV A

-/excelent Mazararu E.

53

Tudose Daria-Andreea

IV A

37/excelent Mazararu E.

54

Voicu Andrei

IV A

40/excelent Mazararu E.

55

Zamfirescu Răzvan

IV A

36/excelent Mazararu E.

56

Drilea Denisa

IV C

35/excelent Miron A.

57

Serbu Stefan

IV C

34/excelent Miron A.

58

Vasile Laur

IV C

32/excelent Miron A.

59

Gheorghe Rebecca

IV C

31/excelent Miron A.

60

Cheianu Izabela

IV C

30/excelent Miron A.

Concursul naţional “Canguraşul matematician”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj/Calificativ

Îndrumător

1

Cornila Ioana

III B

28/excelent

Mihai M.

2

Pricop Alexandru

III A

28/excelent

Martin M.

3

Mirea Mara

III B

27/excelent

Mihai M.

4

Radu Rares

III B

24/excelent

Mihai M.

5

Craciun Antonio

III A

24/excelent

Martin M.

6

Turculet Stefan

III A

24/excelent

Martin M.

7

Andrei Antonia

III B

23/excelent

Mihai M.

8

Ioneata Denisa

III A

23/excelent

Martin M.

9

Manea Carmen

III B

22/excelent

Mihai M.

10

Iordache Nadina

III B

22/excelent

Mihai M.

11

Vasilescu Ana Maria

III B

22/excelent

Mihai M.

12

Cheptine Denisa

III B

22/excelent

Mihai M.

13

Doroftei Razvan

III B

22/excelent

Mihai M.

14

Bostiog Alexandru

III A

22/excelent

Martin M.

15

Ciurus Stefan

III A

22/excelent

Martin M.

Comper, clasa a IV-a A, Elena Măzăraru

Etapa I

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Mihalteanu Patricia-Gabriela

IV A

100

Mazararu E.

2

Cretean Maria-Teodora

IV A

94

Mazararu E.

3

Tudose Daria-Andreea

IV A

97

Mazararu E.

4

Stoian Andrei-Calin

IV A

93

Mazararu E.

5

Titorenco Albert

IV A

91

Mazararu E.

6

Voicu Andrei

IV A

91

Mazararu E.

Etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Titorenco Albert

IV A

100

Mazararu E.

2

Stoian Andrei-Calin

IV A

97

Mazararu E.

3

Dragos Stefan

IV A

92

Mazararu E.

4

Mihalteanu Patricia-Gabriela

IV A

92

Mazararu E.

Primăvara şcolilor 2013

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiul

Îndrumător

1

Titirigă Maria-Bianca

IV A

I/Salvaţi Natura

Mazararu E.

2

Mihălțeanu Patricia-Gabriela

IV A

II/Fiţi Eco

Mazararu E.

3

Ghiuzelea Silvia-Andreea

IV A

III/Ajutaţi Natura

Mazararu E.

Concursul de limbă şi civilizaţie „Cangurul lingvist 2012-2013”, secţiune engleză-germană

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Mirea Mara

III B

156,25

Pavel N.

2

Doroftei Răzvan

III B

151,25

Pavel N.

3

Coreisa Rianna

III B

143,75

Pavel N.

4

Coratu Andreea

III B

142,5

Pavel N.

5

Huzu Alex Xavy

III B

135

Pavel N.

6

Iordache Nadina Ioana

III B

133,75

Pavel N.

7

Radu Mihai Rareş

III B

131,25

Pavel N.

8

Popescu Alexia Maria

III B

123,75

Pavel N.

9

Andrei Antonia Ştefania

III B

120

Pavel N.

10

Vasilescu Ana Maria

III B

112,5

Pavel N.

11

Marinescu Vlad

III B

110,75

Pavel N.

12

Ciuras Ştefan

III A

121,25

Popa I.

13

Kocagoz Kerem

III A

96,5

Popa I.

14

Ioneata Denisa Maria

III A

95

Popa I.

15

Voinel Vlad Andrei

IV B

141,25

Pavel N.

16

Ene Bogdan

IV B

140

Pavel N.

17

Iliuşcă Andrei Sorin

IV B

115,25

Pavel N.

18

Dănilă David

IV B

106,25

Pavel N.

19

Akurt Deniz Esat

IV B

120

Tomşa D.

 

Clasa pregătitoare

Performer la școală și în viață” – clasa pregătitoare „ARICEII”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiul

Îndrumător

1

Akkurt Enes

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

2

Bucur Alexandra

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

3

Ceauşoglu Ana Maria

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

4

Chivu David

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

5

Cojocaru Andrei

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

6

Enache Ioana

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

7

Iloiu Liviu Matei

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

8

Modoran Rareş Andrei

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

9

Nasr Emanuel

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

10

Niţu Alexandru

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

11

Petre Sebastian

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

12

Şerban Mihai

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

13

Toma Vlad

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

14

Tudor Ana Maria

Pregătitoare „Ariceii”

I

Modoran V.

Performer la școală și în viață” – clasa pregătitoare ”FLUTURAȘII”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiul

Îndrumător

1

Etveş Andrei

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

2

Ferfelea Bogdan

Pregătitoare „Fluturaşii”

III

Antonescu C.

3

Cheptine Luca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

4

Mitroi Luca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

5

Cuzub Daniel

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

6

Iordache Anca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

7

Bojă Manuela

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

8

Stan Codruţ

Pregătitoare „Fluturaşii”

II

Antonescu C.

9

Alexie Cristian

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

10

Roman Bianca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

11

Văduva Mihai

Pregătitoare „Fluturaşii”

II

Antonescu C.

12

Uluiţeanu Luca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

13

Cuţur Bogdan

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

14

Vasile Alexandra

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

15

Dicu Ariadna

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

Cangurașul în lumea poveștilor” – clasa pregătitoare ”FLUTURAȘII”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiul

Îndrumător

1

Dicu Ariadna

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

2

Bojă Manuela

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

3

Vasile Alexandra

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

4

Alexie Cristian

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

5

Novac Maria

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

6

Iordache Anca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

7

Roman Bianca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

8

Cuţur Bogdan

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

9

Uluiţeanu Luca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

10

Văduva Mihai

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

11

Stan Codruţ

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

12

Mitroi Luca

Pregătitoare „Fluturaşii”

I

Antonescu C.

Clasele I-II

Concursul național „Voinicel” clasa Ia

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiul

Îndrumător

1

Agapie Alexandra-Mădălina

IB

Premiul I

Dumitrescu D.

2

Constantin Daria-Ioana

IB

Premiul I

Dumitrescu D.

3

Dănălache Nina-Amalia

IB

Premiul I

Dumitrescu D.

4

Doroftei Roxana

IB

Premiul I

Dumitrescu D.

5

Mahmoodieh Arach

IB

Premiul I

Dumitrescu D.

6

Mangu Andrei-Vlăduţ

IB

Premiul I

Dumitrescu D.

7

Marin David-Gabriel

IB

Premiul I

Dumitrescu D.

8

Oltean Ana-Maria

IB

Premiul I

Dumitrescu D.

9

Bărbulescu Alexandru

IC

Premiul I

Tănăsescu E.

10

Căldare Maia

IC

Premiul I

Tănăsescu E.

11

Nazare Delia

IC

Premiul I

Tănăsescu E.

12

Radu Cristina

IC

Premiul I

Tănăsescu E.

13

Rădulescu Diana

ID

Premiul I

Enache A.

14

Ferfelea Alexandru

ID

Premiul I

Enache A.

15

Suciu Vlad

ID

Premiul I

Enache A.

16

Sahin Nursen

ID

Premiul I

Enache A.

17

Ion Cristian

ID

Premiul I

Enache A.

18

Scarlet Alexandru

ID

Premiul I

Enache A.

19

Bobescu Giulia

ID

Premiul I

Enache A.

20

Puricel Andrei

ID

Premiul I

Enache A.

21

Draghia Petra

ID

Premiul I

Enache A.

22

Spirea Luca

ID

Premiul I

Enache A.

23

Harabagiu Raluca

ID

Premiul I

Enache A.

24

Alexe Ciprian

ID

Premiul I

Enache A.

25

Ghiţă Maria-Cristina

IB

Premiul II

Dumitrescu D.

26

Chiorescu Filip

IB

Premiul II

Dumitrescu D.

27

Giusca Vlad

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

28

Ioniţă Claudiu

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

29

Radu Iulia

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

30

Brătianu Miruna

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

31

Cune Ianis

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

32

Crăciun Radu

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

33

Drăghici Cătălin

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

34

Pavel Alexandra

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

35

Rusu Liana

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

36

Ionaşcu Livia

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

37

Vladu Valentin

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

38

Georgescu Maria

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

39

Dogaru David

IC

Premiul II

Tănăsescu E.

40

Ionescu Georgiana

ID

Premiul II

Enache A.

41

Guşatu Carla

ID

Premiul II

Enache A.

42

Dumitru Gabriela-Maria

IB

Premiul III

Dumitrescu D.

43

Dănescu Alexandru

IB

Premiul III

Dumitrescu D.

44

Fulga Ecaterina

IC

Premiul III

Tănăsescu E.

45

Ionescu Iarina

IC

Premiul III

Tănăsescu E.

46

Dinu Andrei

IC

Premiul III

Tănăsescu E.

47

Spătărelu Bianca

IC

Premiul III

Tănăsescu E.

48

Haidu Ştefan

IC

Premiul III

Tănăsescu E.

Concursul naţional de matematică „Arhimede”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Danu Andreea

II A

32 puncte

Nica A.

2

Constantin Dimitrie

II A

34 puncte

Gheorghe N.

Concursul „Fii inteligent la matematică”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiul

Îndrumător

1

Constantin Dimitrie

II B

Premiul I

Gheorghe N.

2

Neagu Cătălina-Andreea

II B

Premiul II

Gheorghe N.

3

Petrovici Francisc-Florian

II B

Premiul III

Gheorghe N.

Concursul „Comunicare.ortografie.ro”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiul

Îndrumător

1

Andrei Cosmin-Petru

II B

Premiul I

Gheorghe N.

2

Elfarra Raeda

II B

Premiul I

Gheorghe N.

3

Mitu Loredana-Andreea

II B

Premiul I

Gheorghe N.

4

Petrovici Francisc-Florian

II B

Premiul I

Gheorghe N.

5

Dumitru Eugen

II B

Premiul I

Gheorghe N.

6

Gheorghe Maria-Iustina

II B

Premiul I

Gheorghe N.

7

Ilie Ionuţ-Marian

II B

Premiul I

Gheorghe N.

8

Neagu Cătălina-Andreea

II B

Premiul I

Gheorghe N.

9

Olteanu Mădălina-Florentina

II B

Premiul I

Gheorghe N.

10

Alecu Andrei

II A

Premiul I

Nica A.

11

Logofătu Diana-Florentina

II A

Premiul I

Nica A.

12

Coman Alexandra

II A

Premiul I

Nica A.

13

Pârleci Cristian

II A

Premiul I

Nica A.

14

Radu Maria

II A

Premiul I

Nica A.

15

Andreescu Theodora

II C

Premiul I

Tudorie D.

16

Capezeanu Naomi

II C

Premiul I

Tudorie D.

17

Danu Andreea

II A

Premiul II

Nica A.

18

Popescu Erika

II A

Premiul II

Nica A.

19

Radu Gabriela

II A

Premiul II

Nica A.

20

Moldoveanu David

II A

Premiul III

Nica A.

21

Băisan Daniela-Cristiana

II B

Premiul II

Gheorghe N.

22

Bilan Maria-Isabella-Elena

II B

Premiul II

Gheorghe N.

23

Constantin Dragoş-Georgian

II B

Premiul II

Gheorghe N.

24

Creţu Ana-Maria

II B

Premiul II

Gheorghe N.

25

Roşoga David-Ştefan

II B

Premiul II

Gheorghe N.

26

Şchiopu Maria-Alexandra

II B

Premiul II

Gheorghe N.

27

Şerban Ana Maria-Diana

II B

Premiul II

Gheorghe N.

28

Zavragiu Robert Alexandru

II B

Premiul II

Gheorghe N.

29

Dobrinescu Paul

II A

Premiul III

Nica A.

30

Stanciu Sebi

II A

Premiul III

Nica A.

31

Gruia Teodor-Andrei

II B

Premiul III

Gheorghe N.

32

Mina Florian

II B

Premiul III

Gheorghe N.

33

Ploeşteanu Cătălin Marian

II B

Premiul III

Gheorghe N.

34

Răducu Eduard Mihai

II B

Premiul III

Gheorghe N.

Concursul „Micul explorator”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Calificativ

Îndrumător

1

Boroanca Luca

I A

Foarte Bine Cristea V.

2

Manea David

I A

Foarte Bine Cristea V.

3

Moroşanu Ana

I A

Foarte Bine Cristea V.

4

Ciocoiu Andu

I A

Foarte Bine Cristea V.

5

Pîrvu Ariana

I A

Foarte Bine Cristea V.

6

Florescu Laurenţiu

I A

Foarte Bine Cristea V.

7

Spac Andrei

I A

Foarte Bine Cristea V.

8

Balla Alexa

I A

Foarte Bine Cristea V.

9

Anghel Alexandru

I A

Foarte Bine Cristea V.

10

Constantinescu Theodor

I A

Foarte Bine Cristea V.

11

Mahmoodieh Arach

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

12

Andrei Ştefania

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

13

Ghiţă Maria

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

14

Dumitru Gabriela

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

15

Ivan Cristian

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

16

Mangu Andrei

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

17

Doroftei Roxana

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

18

Olteanu Ana-Maria

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

19

Radu Luca

I B

Foarte Bine Dumitrescu D.

20

Bşrbulescu Alexandru

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

21

Borodi Mihai

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

22

Crşciun Radu

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

23

Cune Yanis

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

24

Dobrinescu Olivian

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

25

Drăghici Catalin

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

26

Fulga Ecaterina

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

27

Giusca Vlad

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

28

Haidu Ştefan

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

29

Ionaşcu Livia

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

30

Ionescu Iarina

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

31

Ioniţă Claudiu

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

32

Nazare Delia

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

33

Radu Cristina

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

34

Radu Maria

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

35

Spătărelu Bianca

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

36

Vladu Valentin

I C

Foarte Bine Tănăsescu E.

Concursul „Canguraşul Matematician”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Calificativ/Punctaj

Îndrumător

1

Mangu Andrei

I B

Excelent / 24

Dumitrescu D.

2

Andrei Ştefania

I B

Excelent / 23

Dumitrescu D.

3

Doroftei Roxana

I B

Excelent / 23

Dumitrescu D.

4

Oltean Ana-Maria

I B

Excelent / 22

Dumitrescu D.

5

Marin David

I B

Excelent / 22

Dumitrescu D.

6

Cioflan Mara

I B

Excelent / 21

Dumitrescu D.

7

Dănălache Nina

I B

Excelent / 21

Dumitrescu D.

8

Chiorescu Filip

I B

Excelent / 20

Dumitrescu D.

9

Giuşcă Vlad

I C

Excelent / 22

Tănăsescu E.

10

Ioniţă Claudiu

I C

Excelent / 22

Tănăsescu E.

11

Drăghici Cătălin

I C

Excelent / 22

Tănăsescu E.

12

Borodi Mihai

I C

Excelent / 21

Tănăsescu E.

13

Radu Cristina

I C

Excelent / 21

Tănăsescu E.

14

Căldare Maia

I C

Excelent / 20

Tănăsescu E.

15

Radu Maria

I C

Excelent / 20

Tănăsescu E.

16

Crăciun Radu

I C

Excelent / 20

Tănăsescu E.

17

Boroanca Luca

I C

Excelent / 21

Tănăsescu E.

18

Popescu Andreea-Erika

II A

Excelent / 21

Nica A.

Concursul „Cangurul poveştilor”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Calificativ/Punctaj

Îndrumător

1

Boroancă Luca

I A

Excelent / 21

Cristea V.

2

Radu Maria

I C

Excelent / 24

Tănăsescu E.

3

Ioniţă Claudiu

I C

Excelent / 23

Tănăsescu E.

4

Fulga Ecaterina

I C

Excelent / 22

Tănăsescu E.

5

Ionescu Iarina

I C

Excelent / 21

Tănăsescu E.

6

Drăghici Cătălin

I C

Excelent / 20

Tănăsescu E.

7

Robescu Denisa

I C

Excelent / 20

Tănăsescu E.

8

Constantin Dimitrie

II B

Excelent / 24

Gheorghe N.

9

Neagu Catalina-Andreea

II B

Excelent / 23

Gheorghe N.

10

Ilie Ionut- Marian

II B

Excelent / 23

Gheorghe N.

11

Mitu Loredana-Andreea

II B

Excelent / 23

Gheorghe N.

12

Avram Alexandru

II B

Excelent / 23

Gheorghe N.

13

Petrovici Francisc-Florian

II B

Excelent / 22

Gheorghe N.

14

Zavragiu Robert

II B

Excelent / 22

Gheorghe N.

15

Băisan Daniela

II B

Excelent / 22

Gheorghe N.

16

Gruia Teodor-Andrei

II B

Excelent / 22

Gheorghe N.

17

Cretu Ana-Maria

II B

Excelent / 20

Gheorghe N.

18

Gâţă Fabian -Ştefan

II B

Excelent / 20

Gheorghe N.

19

Şerban Ana-Maria-Diana

II B

Excelent / 20

Gheorghe N.

Concursul „COMPER”- Limba română – etapa I

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Barbulescu Alexandru

I C

100

Tănăsescu E.

2

Craciun Radu

I C

100

Tănăsescu E.

3

Caldare Maia

I C

95

Tănăsescu E.

4

Cazacu Florin

I C

95

Tănăsescu E.

5

Dogaru David

I C

95

Tănăsescu E.

6

Giusca Vlad

I C

95

Tănăsescu E.

7

Nazare Delia

I C

95

Tănăsescu E.

8

Vladu Valentin

I C

95

Tănăsescu E.

9

Rusu Liana

I C

90

Tănăsescu E.

10

Spatarelu Bianca

I C

90

Tănăsescu E.

11

Ionescu Iarina

I C

95

Tănăsescu E.

12

Constantin Dimitrie

II B

100

Gheorghe N.

13

David Sonia

II B

100

Gheorghe N.

14

Gheorghe Maria

II B

100

Gheorghe N.

15

Gruia Teodor

II B

100

Gheorghe N.

16

Zavragiu Robert

II B

100

Gheorghe N.

17

Elfarra Raeda

II B

95

Gheorghe N.

18

Neagu Catalina

II B

95

Gheorghe N.

19

Andrei Cosmin

II B

90

Gheorghe N.

20

Cretu Ana-Maria

II B

90

Gheorghe N.

21

Gâţă Fabian

II B

90

Gheorghe N.

22

Petrovici Francisc

II B

90

Gheorghe N.

Concursul „COMPER”- Matematică – etapa I

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Drăghici Cătălin

I C

90

Tănăsescu E.

Concursul „COMPER” – Limba română – etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Barbulescu Alexandru

I C

100

Tănăsescu E.

2

Craciun Radu

I C

100

Tănăsescu E.

3

Draghici Catalin

I C

100

Tănăsescu E.

4

Radu Cristina

I C

100

Tănăsescu E.

5

Cazacu Florin

I C

95

Tănăsescu E.

6

Giusca Vlad

I C

95

Tănăsescu E.

7

Ionascu Livia

I C

95

Tănăsescu E.

8

Rusu Liana

I C

95

Tănăsescu E.

9

Vladu Valentin

I C

95

Tănăsescu E.

10

Caldare Maia

I C

90

Tănăsescu E.

11

Cune Yanis

I C

90

Tănăsescu E.

12

Dogaru David

I C

90

Tănăsescu E.

13

Neagu Catalina

II B

100

Gheorghe N.

14

Zavragiu Robert

II B

100

Gheorghe N.

15

Andreescu Theodora

II C

95

Tudorie D.

Concursul „COMPER” – Matematică – etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Barbulescu Alexandru

I C

100

Tănăsescu E.

2

Craciun Radu

I C

100

Tănăsescu E.

3

Cune Yanis

I C

100

Tănăsescu E.

4

Dogaru David

I C

100

Tănăsescu E.

5

Draghici Catalin

I C

100

Tănăsescu E.

6

Giusca Vlad

I C

100

Tănăsescu E.

7

Nazare Delia

I C

100

Tănăsescu E.

8

Radu Cristina

I C

100

Tănăsescu E.

9

Borodi Mihai

I C

95

Tănăsescu E.

10

Cazacu Florin

I C

95

Tănăsescu E.

11

Popa Malina

I C

95

Tănăsescu E.

12

Spatarelu Bianca

I C

95

Tănăsescu E.

13

Caldare Maia

I C

90

Tănăsescu E.

14

Ionascu Livia

I C

90

Tănăsescu E.

15

Ionita Claudiu

I C

90

Tănăsescu E.

16

Neagu Catalina

II B

90

Gheorghe N.

17

Zavragiu Robert

II B

90

Gheorghe N.

18

Andreescu Theodora

II C

90

Tudorie D.

Concursul „Comper” Limba română – Etapa Naţională

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Bărbulescu Alexandru

I C

100

Tănăsescu E.

2

Crăciun Radu

I C

100

Tănăsescu E.

3

Zavragiu Robert

II B

95

Gheorghe N.

Concursul Naţional „Micii matematicieni” – ediţia a VIII-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiul

Îndrumător

1

Agapie Alexandra-Madalina

I B

Premiul III Dumitrescu D.

2

Andrei Stefania Alexandra

I B

Premiul III Dumitrescu D.

3

Bardolan Filip-Alexandru

I B

Premiul III Dumitrescu D.

4

Chiorescu Filip

I B

Premiul III Dumitrescu D.

5

Cioflan Mara-Elena

I B

Premiul III Dumitrescu D.

6

Criveanu Alexandra-Ioana

I B

Premiul III Dumitrescu D.

7

Crudu Andrei

I B

Premiul III Dumitrescu D.

8

Danalache Nina-Amalia

I B

Premiul III Dumitrescu D.

9

Danescu Alexandru

I B

Premiul III Dumitrescu D.

10

Dumitru Gabriela Maria

I B

Premiul III Dumitrescu D.

11

Hamakawa Ren

I B

Premiul III Dumitrescu D.

12

Ignat Eduard Andrei

I B

Premiul III Dumitrescu D.

13

Ivan Cristian Daniel

I B

Premiul III Dumitrescu D.

14

Mangu Andrei-Vladut

I B

Premiul III Dumitrescu D.

15

Marin David-Gabriel

I B

Premiul III Dumitrescu D.

16

Matei Tudor

I B

Premiul III Dumitrescu D.

17

Oltean Ana-Maria

I B

Premiul III Dumitrescu D.

18

Roman Clara

I B

Premiul III Dumitrescu D.

19

Vasile Gelu Cristian

I B

Premiul III Dumitrescu D.

20

Alexe Ciprian-Mihai

I D

Premiul III Enache A.

21

Bobescu Giulia-Mihaela

I D

Premiul III Enache A.

22

Cucu Dragos-Georgian

I D

Premiul III Enache A.

23

Ciurea Stefan-Valentin

I D

Premiul III Enache A.

24

Draghia Anna-Petra

I D

Premiul III Enache A.

25

Ferfelea Alexandru-Ionut

I D

Premiul III Enache A.

26

Gusatu Carla-Ana-Maria

I D

Premiul III Enache A.

27

Harabagiu Raluca-Alexandra

I D

Premiul III Enache A.

28

Ionescu Georgiana-Cristina

I D

Premiul III Enache A.

29

Ion Gheorghe-Cristian

I D

Premiul III Enache A.

30

Manea Victoria-Gabriela

I D

Premiul III Enache A.

31

Olteanu Alin-Cristian

I D

Premiul III Enache A.

32

Puricel Andrei-Petre

I D

Premiul III Enache A.

33

Radu Cristina-Andreea

I D

Premiul III Enache A.

34

Radu Mihai-Alexandru

I D

Premiul III Enache A.

35

Radulescu Diana-Ioana

I D

Premiul III Enache A.

36

Șahin Nurșen

I D

Premiul III Enache A.

37

Scarlet Alexandru-Costel

I D

Premiul III Enache A.

38

Spirea Luca-Adrian

I D

Premiul III Enache A.

39

Stanica Gabriela-Florentina

I D

Premiul III Enache A.

40

Suciu Vlad

I D

Premiul III Enache A.

Concurs „Evaluare în educaţie” – Limba română – etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj/Medalie

Îndrumător

1

Pîrvu Elena-Ariana

I A

100 /medalie de aur Cristea V.

2

Florescu Gabriel-Laurenţiu

I A

100 /medalie de aur Cristea V.

3

Curtulescu Adelina

I A

99/medalie de argint Cristea V.

4

Spac Andrei

I A

99/medalie de argint Cristea V.

5

Ciocoiu Luca

I A

99/medalie de argint Cristea V.

6

Ioja Maria

I A

99/medalie de argint Cristea V.

7

Manea Mihai -David

I A

99/medalie de argint Cristea V.

8

Ilie Cristian -Alexandru

I A

98/medalie de bronz Cristea V.

9

Ştefanescu Mario

I A

97/diploma de merit Cristea V.

10

Moroşanu Ana-Maria

I A

96/diploma de merit Cristea V.

11

Pamfil Maria

I A

93/diploma de merit Cristea V.

12

Bobescu Giulia

I D

100/medalie de aur Enache A.

13

Scarlet Alexandru

I D

100/medalie de aur Enache A.

14

Puricel Andrei

I D

100/medalie de aur Enache A.

15

Spirea Luca

I D

99/medalie de argint Enache A.

16

Harabagiu Raluca

I D

99/medalie de argint Enache A.

17

Suciu Vlad

I D

99/medalie de argint Enache A.

18

Ciurea Ştefan

I D

99/medalie de argint Enache A.

19

Cucu Dragoş

I D

99/medalie de argint Enache A.

20

Sahin Nursen

I D

98/medalie de bronz Enache A.

21

Ferfelea Alexandru

I D

98/medalie de bronz Enache A.

22

Alexe Ciprian

I D

96/diploma de merit Enache A.

23

Popescu Andreea -Erika

II A

100/medalie de aur Nica A.

24

Blaga Teodora

II A

98/medalie de bronz Nica A.

25

Danu Andreea

II A

98/medalie de bronz Nica A.

26

Pîrleci Cristian

II A

98/medalie de bronz Nica A.

27

Alecu Andrei

II A

94/diploma de merit Nica A.

28

Constantin Dimitrie

II B

93/diploma de merit Gheorghe N.

Concursul „Evaluare în educaţie” Matematică – etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj/Medalie

Îndrumător

1

Bella Alexa-Maria

I A

100 /medalie de aur Cristea V.

2

Curtulescu Adelina

I A

100 /medalie de aur Cristea V.

3

Florescu Gabriel-Laurenţiu

I A

100 /medalie de aur Cristea V.

4

Manea Mihai-David

I A

100 /medalie de aur Cristea V.

5

Pîrvu Ariana

I A

100 /medalie de aur Cristea V.

6

Ştefanescu Mario

I A

100 /medalie de aur Cristea V.

7

Alecu Andrei-Daniel

II A

100/medalie de aur Nica A.

8

Dobrinescu Paul

II A

100/medalie de aur Nica A.

9

Popescu Andreea-Erika

II A

100/medalie de aur Nica A.

10

Soare Irina

II A

100/medalie de aur Nica A.

11

Milan Teodor-Andrei

II A

99/medalie de argint Nica A.

12

Pîrleci Cristian

II A

98/medalie de bronz Nica A.

Concurs „Evaluare în educaţie” Limba română- etapa a III-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Spac Andrei

I A

93

Cristea V.

2

Curtulescu Adelina

I A

90

Cristea V.

3

Ciocoiu Luca

I A

89

Cristea V.

Concurs „Evaluare în educaţie” Matematică –etapa a III-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Boroanca Luca

I A

93

Cristea V.

2

Florescu Laurenţiu

I A

90

Cristea V.

3

Pîrvu Ariana

I A

90

Cristea V.

Concursul interdisciplinar „Performer”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj/Premiu

Îndrumător

1

Boroanca Luca

I A

100

Cristea V.

2

Florescu Laurenţiu

I A

100

Cristea V.

3

Manea David

I A

100

Cristea V.

4

Balla Alexa

I A

95

Cristea V.

5

Curtulescu Adelina

I A

95

Cristea V.

6

Pîrvu Ariana

I A

95

Cristea V.

7

Spac Andrei

I A

95

Cristea V.

8

Ciocoiu Luca

I A

90

Cristea V.

9

Constantinescu Theodor

I A

90

Cristea V.

10

Ilie Cristian

I A

90

Cristea V.

11

Tanasescu Florin

I A

90

Cristea V.

12

Pîrleci Cristian

II A

Premiul I

Nica A.

13

Logofatu Diana-Florentina

II A

Premiul II

Nica A.

14

Popescu Andreea-Erika

II A

Premiul II

Nica A.

15

Boroanca Luca

I A

100

Cristea V.

16

Florescu Laurenţiu

I A

100

Cristea V.

Concursul de artă plastică şi creaţie literară „Copil ca tine sunt şi eu”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Danu Andreea

II A

Premiul I Nica A.

2

Soare Irina

II A

Premiul II Nica A.

Clasele III-IV

Educaţie Civică – 2013- Clasa a IV-a A – Faza pe sector

Nr.

Nume prenume elev

Premiul

Punctaj

Îndrumător

1

Dragnea Ştefan

Constantin Maria-Nectaria

Premiul I

9,7

Măzăraru E.

2

Titiriga Maria-Cătălina

Titorenco Albert

Premiul I

9,7

Măzăraru E.

3

Mihălţeanu Patricia Gabriela

Creteanu Teodora

Premiul I

9,5

Măzăraru E.

Concursul naţional de matematică Euclid 2012-2013 – clasa a IV-a

Etapa I

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj

Premii

Îndrumător

1

Stoian Cătălin

98

I – medalie de argint Măzăraru E.

2

Titorenco Robert

98

I – medalie de argint Măzăraru E.

Etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj

Premii

Îndrumător

1

Stoian Cătălin

99

I – medalie de aur Măzăraru E.

2

Titorenco Robert

94

III Măzăraru E.

Etapa a III-a

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj

Premii

Îndrumător

1

Stoian Cătălin

93

II – medalie de argint Măzăraru E.

2

Titorenco Robert

91

III – medalie de bronz Măzăraru E.

Concursul naţional de matematică Arhimede

Etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiu/Punctaj

Îndrumător

1

Stoian Cătălin

IV A

Menţiune/23

Măzăraru E.

2

Titorenco Albert

IV A

Menţiune/19

Măzăraru E.

3

Doroftei Răzvan

III B

Menţiune/19

Mihai M.

Etapa a III-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiu/Punctaj

Îndrumător

1

Stoian Cătălin

IV A

Premiul II/32

Măzăraru E.

2

Titorenco Albert

IV A

Premiul III/26

Măzăraru E.

3

Doroftei Răzvan

III B

Menţiune/19

Mihai M.

Concursul naţional „Evaluare în educaţie” Limba engleză – 2012, clasa a IV-a A

Etapa I

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj

Premiul

Îndrumător

1

Titorenco Albert

100

I/medalie aur

Măzăraru E.

2

Stoian Cătălin

97

Clasament judeţean

Măzăraru E.
Dragnea Ştefan

96

Clasament judeţean

Măzăraru E.

3

Mihălţeanu Patricia

95

Clasament judeţean

Măzăraru E.

Etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj

Premiul

Îndrumător

1

Stoian Cătălin

94

Clasament judeţean

Măzăraru E.

Concursul naţional „Evaluare în educaţie” Limba română – 2012, clasa a IV-a A

Etapa I

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj

Premii

Îndrumător

1

Stoian Cătălin

92

Clasament judeţean Măzăraru E.

2

Titorenco Robert

94

Diploma merit Măzăraru E.

Etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj/Premiu

Clasa

Îndrumător

1

Constantin Maria

100/I + medalie aur

IV A

Măzăraru M.

2

Titorenco Albert

100/I+medalie aur

IV A

Măzăraru M.

3

Stoian Andrei-Călin

97/diplomă merit

IV A

Măzăraru M.

4

Curtulescu

97/clasament judeţean

IV C

Miron A

5

Mirea Mara

96/clasament judeţean

III B

Mihai M.

6

Mihălţeanu Patricia

96/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

7

Popa Ioan-Alexandru

96/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

8

Creţeanu Maria-Teodora

95/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

9

Constantin Andreea

94/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

10

Ghiţă Teodor

93/diplomă merit

III A

Martin M.

11

Cornilă Ioana

91/diplomă merit

III B

Mihai M.

12

Iordache Nadina

91/diplomă merit

III B

Mihai M.

13

Dănilă David

91/diplomă merit

IV C

Miron A.

Etapa a III-a

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj/Premiu

Clasa

Îndrumător

1

Stoian Andrei-Călin

99/II + medalie argint

IV A

Măzăraru M.

2

Creţeanu Maria-Teodora

98/III+medalie bronz

IV A

Măzăraru M.

3

Titorenco Albert

95/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

4

Mihălţeanu Patricia

94/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

Concursul naţional matematic „Evaluare în educaţie”

Etapa I

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj/Premiu

Clasa

Îndrumător

1

Stoian Andrei-Călin

92/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

Etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj/Premiu

Clasa

Îndrumător

1

Pricop Alexandru

96/diplomă merit

III A

Martin M.

2

Bostiog Alexandru

95/clasament judeţean

III A

Martin M.

3

Ioneaţa Denisa

95/clasament judeţean

III A

Martin M.

4

Mumjiev Cristina

95/clasament judeţean

III A

Martin M.

5

Cornila Ioana

92/clasament judeţean

III B

Mihai M.

6

Vasilescu Ana Maria

92/clasament judeţean

III B

Mihai M.

7

Ghiţă Teodor

92/clasament judeţean

III A

Martin M.

8

Mihălţeanu Patricia

100/I+medalie aur

IV A

Măzăraru M.

9

Stoian Andrei-Călin

93/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

10

Creţeanu Maria-Teodora

92/clasament judeţean

IV A

Măzăraru M.

11

Puşcaşu Alessio

92/clasament judeţean

IV C

Miron A.

Etapa a III-a

Nr.

Nume prenume elev

Punctaj

Clasa

Îndrumător

1

Mihălţeanu Patricia

99

IV A

Măzăraru M.

2

Stoian Andrei-Călin

99

IV A

Măzăraru M.

3

Titorenco Albert

95

IV A

Măzăraru M.

4

Creţeanu Maria-Teodora

91

IV A

Măzăraru M.

Concursul naţional „Fii inteligent…la matematică”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj/Premiu

Îndrumător

1

Andrei Antonia

III B

100/I

Mihai M.

2

Doroftei Răzvan

III B

100/I

Mihai M.

3

Iordache Nadina

III B

100/I

Mihai M.

4

Pricop Alexandru

III A

100/I

Martin M.

5

Vasilescu Ana-Maria

III B

100/I

Mihai M.

6

Mirea Mara

III B

95/II

Mihai M.

7

Constantin Maria

IV A

100/I

Măzăraru M.

8

Mihălţeanu Patricia

IV A

100/I

Măzăraru M.

9

Stoian Călin

IV A

100/I

Măzăraru M.

10

Titorenco Albert

IV A

100I

Măzăraru M.

11

Voinel Vlad

IV C

100/I

Miron A.

12

Popa Alexandru

IV A

98/II

Măzăraru M.

13

Dragnea Ştefan

IV A

95/II

Măzăraru M.

14

Hangiu Ana-Maria

IV A

94/III

Măzăraru M.

15

Creţeanu Teodora

IV A

92/III

Măzăraru M.

16

Voicu Andrei

IV A

90/III

Măzăraru M.

Concursul naţional „Comunicare.ortografie.ro”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Ghiţă Teodor

III A

100/I

Martin M.

2

Cornilă Ioana

III B

98/II

Martin M.

3

Ciurus Ştefan

III A

96/II

Martin M.

4

Cojanu Cristina

III A

96/II

Martin M.

5

Mirea Mara

III B

94/III

Mihai M.

6

Ioneata Denisa

III A

94/III

Martin M.

7

Năstase Iulia

III A

94/III

Martin M.

8

Huzu Alex Havy

III B

92/III

Mihai M.

9

Vasilescu Ana Maria

III B

91/III

Mihai M.

10

Ciurar Cristina

IV C

100/I

Miron A.

11

Stoian Călin

IV A

100/I

Măzăraru M.

12

Alecu Evelin

IV A

95,50/II

Măzăraru M.

13

Voinel Vlad

IV C

95,50/II

Miron A.

14

Titorenco Albert

IV A

95/II

Măzăraru M.

15

Ciobeica Mihnea

IV A

93,50/III

Măzăraru M.

16

Iliuşca Andrei

IV C

93,50/III

Miron A.

17

Popa Alex

IV A

91/III

Măzăraru M.

18

Curtulescu Daniel

IV C

90/III

Miron M.

Concursul naţional “Cangurul matematician”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj/Premiu

Îndrumător

1

Akkurt Enes

IV A

86,25/Baraj

Modoran V.

2

Bucur Alexandra

IV A

83,5/Baraj

Modoran V.

3

Ceauşoglu Ana Maria

IV C

Baraj

Modoran V.

4

Chivu David

IV C

Baraj

Modoran V.

5

Cojocaru Andrei

IV C

Baraj

Modoran V.

6

Enache Ioana

IV C

Baraj

Modoran V.

7

Iloiu Liviu Matei

IV C

Baraj

Modoran V.

8

Tudor Ana Maria

IV C

Baraj

Modoran V.

Concursul naţional “Canguraşul explorator”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj/calificativ

Îndrumător

1

Bostiog Alexandru

III A

30/excelent Martin M.

2

Doroftei Razvan

III B

29/excelent Mihai M

3

Ciurus Stefan

III A

29/excelent Martin M.

4

Coratu Andreea

III B

28/excelent Mihai M

5

Ioneata Denisa

III A

28/excelent Martin M.

6

Andrei Antonia

III B

27/excelent Mihai M

7

Marinescu Vlad

III B

27/excelent Mihai M

8

Pricop Alexandru

III A

27/excelent Martin M.

9

Turculet Stefan

III A

27/excelent Martin M.

10

Craciun Antonio

III A

27/excelent Martin M.

11

Matei Maria

III B

26/excelent Mihai M.

12

Huzu Xavy

III B

26/excelent Mihai M.

13

Radu Mihai Rares

III B

25/excelent Mihai M.

14

Vasilescu Ana Maria

III B

25/excelent Mihai M.

15

Paun Teodora

III A

23/excelent Martin M.

16

Pantazi Mihaela

III A

23/excelent Martin M.

17

Negoita Alexia

III B

22/excelent Mihai M.

18

Eacherd Bogdan

III B

22/excelent Mihai M.

19

Cornila Ioana

III B

21/excelent Mihai M.

20

Akkurt Deniz

IV B

30/excelent Nedelcu E.

21

David Igor Simon

IV B

30/excelent Nedelcu E.

22

Caldare Stefan Alexandru

IV A

29/excelent Mazararu E.

23

Mihălţeanu Patricia-Gabriela

IV A

29/excelent Mazararu E.

24

Mirea Cristiana Luiza

IV B

29/excelent Nedelcu E.

25

Alecu Evelin-Ioana

IV A

28/excelent Mazararu E.

26

Constantin Maria-Nectaria

IV A

28/excelent Mazararu E.

27

Serbu Stefan

IV C

28/excelent Miron A.

28

Voinel Vlad

IV C

28/excelent Miron A.

29

Titorenco Albert

IV A

27/excelent Mazararu E.

30

Croitoru Alexandru

IV C

27/excelent Miron A.

31

Ene Bogdan

IV C

27/excelent Miron A.

32

Ciurar Cristina

IV C

27/excelent Miron A.

33

Danila David

IV C

27/excelent Miron A.

34

Iliusca Andrei

IV C

27/excelent Miron A.

35

Curtulescu Daniel

IV C

27/excelent Miron A.

36

Drilea Denisa

IV C

26/excelent Miron A.

37

Ciobeică Mihnea-Alexandru

IV A

25/excelent Mazararu M.

38

Constantin Andreea

IV A

25/excelent Mazararu M.

39

Popa Ioan-Alexandru

IV A

25/excelent Mazararu M.

40

Stoian Andrei-Călin

IV A

25/excelent Mazararu M.

41

Tudose Daria-Andreea

IV A

25/excelent Mazararu M.

42

Stoian Calin

IV A

25/excelent Mazararu M.

Concurs naţional “Poveştile cangurului”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj/calificativ

Îndrumător

1

Ciurus Stefan

III A

40/excelent Martin M.

2

Bostiog Alexandru

III A

40/excelent Martin M.

3

Ioneata Denisa

III A

40/excelent Martin M.

4

Matei Maria

III B

40/excelent Mihai M.

5

Mirea Mara

III B

40/excelent Mihai M.

6

Nicolaie Cosmin

III A

40/excelent Martin M.

7

Craciun Antonio

III A

40/excelent Martin M.

8

Doroftei Razvan

III B

39/excelent Mihai M.

9

Iordache Nadina

III B

39/excelent Mihai M.

10

Huzu Xavy

III B

39/excelent Mihai M.

11

Radu Rares

III B

38/excelent Mihai M.

12

Pricop Alexandru

III A

38/excelent Martin M.

13

Turculet Stefan

III A

37/excelent Martin M.

14

Vasilescu Ana Maria

III B

37/excelent Mihai M.

15

Negoita Alexia

III B

36/excelent Mihai M.

16

Cheptine Denisa

III B

36/excelent Mihai M.

17

Marinescu Vlad

III B

36/excelent Mihai M.

18

Manea Carmen

III B

36/excelent Mihai M.

19

Eacherd Bogdan

III B

35/excelent Mihai M.

20

Coratu Andreea

III B

34/excelent Mihai M.

21

Pantazi Mihaela

III A

34/excelent Martin M.

22

Mumjiev Cristiana

III A

32/excelent Martin M.

23

Andrei Antonia

III B

31/excelent Mihai M.

24

Anghel Ilinca

III B

30/excelent Mihai M.

25

Alecu Evelin Ioana

IV A

40/excelent Mazararu E.

26

Căldare Ştefan-Alexandru

IV A

40/excelent Mazararu E.

27

Ene Bogdan

IV C

40/excelent Miron A.

28

Curtulescu Daniel

IV C

39/excelent Miron A.

29

Voinel Vlad

IV C

39/excelent Miron A.

30

Paraschiv Iustin

IV C

39/excelent Miron A.

31

Croitoru Alexandru

IV C

39/excelent Miron A.

32

Calin Daniel

IV C

39/excelent Miron A.

33

Iliusca Andrei

IV C

39/excelent Miron A.

34

Ciobeică Daria-Mihaela

IV A

38/excelent Mazararu E.

35

Danila David

IV C

38/excelent Miron A.

36

Ciobeică Mihnea-Alexandru

IV A

36/excelent Mazararu E.

37

Constantin Andreea

IV A

38/excelent Mazararu E.

38

Constantin Maria-Nectaria

IV A

40/excelent Mazararu E.

39

Creţeanu Maria-Teodora

IV A

40/excelent Mazararu E.

40

Dragnea Ştefan

IV A

40/excelent Mazararu E.

41

Ciurar Cristina

IV C

37/excelent Miron A.

42

Ghiţă Alina

IV A

37/excelent Mazararu E.

43

Ghiuzelea Silvia-Andreea

IV A

38/excelent Mazararu E.

44

Hangiu Ana-Maria Victoria

IV A

40/excelent Mazararu E.

45

Mihălţeanu Patricia-Gabriela

IV A

40/excelent Mazararu E.

46

Pandele Andreea –IOANA

IV A

34/excelent Mazararu E.

47

Popa Ioan-Alexandru

IV A

38/excelent Mazararu E.

48

Solomon George-Adrian

IV A

40/excelent Mazararu E.

49

Stoian Andrei-Călin

IV A

40/excelent Mazararu E.

50

Titirigă Maria-Cătălina

IV A

39/excelent Mazararu E.

51

Titorenco Albert

IV A

40/excelent Mazararu E.

52

Trandafir Dragoş-George

IV A

-/excelent Mazararu E.

53

Tudose Daria-Andreea

IV A

37/excelent Mazararu E.

54

Voicu Andrei

IV A

40/excelent Mazararu E.

55

Zamfirescu Răzvan

IV A

36/excelent Mazararu E.

56

Drilea Denisa

IV C

35/excelent Miron A.

57

Serbu Stefan

IV C

34/excelent Miron A.

58

Vasile Laur

IV C

32/excelent Miron A.

59

Gheorghe Rebecca

IV C

31/excelent Miron A.

60

Cheianu Izabela

IV C

30/excelent Miron A.

Concursul naţional “Canguraşul matematician”

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj/Calificativ

Îndrumător

1

Cornila Ioana

III B

28/excelent

Mihai M.

2

Pricop Alexandru

III A

28/excelent

Martin M.

3

Mirea Mara

III B

27/excelent

Mihai M.

4

Radu Rares

III B

24/excelent

Mihai M.

5

Craciun Antonio

III A

24/excelent

Martin M.

6

Turculet Stefan

III A

24/excelent

Martin M.

7

Andrei Antonia

III B

23/excelent

Mihai M.

8

Ioneata Denisa

III A

23/excelent

Martin M.

9

Manea Carmen

III B

22/excelent

Mihai M.

10

Iordache Nadina

III B

22/excelent

Mihai M.

11

Vasilescu Ana Maria

III B

22/excelent

Mihai M.

12

Cheptine Denisa

III B

22/excelent

Mihai M.

13

Doroftei Razvan

III B

22/excelent

Mihai M.

14

Bostiog Alexandru

III A

22/excelent

Martin M.

15

Ciurus Stefan

III A

22/excelent

Martin M.

Comper, clasa a IV-a A, Elena Măzăraru

Etapa I

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Mihalteanu Patricia-Gabriela

IV A

100

Mazararu E.

2

Cretean Maria-Teodora

IV A

94

Mazararu E.

3

Tudose Daria-Andreea

IV A

97

Mazararu E.

4

Stoian Andrei-Calin

IV A

93

Mazararu E.

5

Titorenco Albert

IV A

91

Mazararu E.

6

Voicu Andrei

IV A

91

Mazararu E.

Etapa a II-a

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Titorenco Albert

IV A

100

Mazararu E.

2

Stoian Andrei-Calin

IV A

97

Mazararu E.

3

Dragos Stefan

IV A

92

Mazararu E.

4

Mihalteanu Patricia-Gabriela

IV A

92

Mazararu E.

Primăvara şcolilor 2013

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Premiul

Îndrumător

1

Titirigă Maria-Bianca

IV A

I/Salvaţi Natura

Mazararu E.

2

Mihălțeanu Patricia-Gabriela

IV A

II/Fiţi Eco

Mazararu E.

3

Ghiuzelea Silvia-Andreea

IV A

III/Ajutaţi Natura

Mazararu E.

Concursul de limbă şi civilizaţie „Cangurul lingvist 2012-2013”, secţiune engleză-germană

Nr.

Nume prenume elev

Clasa

Punctaj

Îndrumător

1

Mirea Mara

III B

156,25

Pavel N.

2

Doroftei Răzvan

III B

151,25

Pavel N.

3

Coreisa Rianna

III B

143,75

Pavel N.

4

Coratu Andreea

III B

142,5

Pavel N.

5

Huzu Alex Xavy

III B

135

Pavel N.

6

Iordache Nadina Ioana

III B

133,75

Pavel N.

7

Radu Mihai Rareş

III B

131,25

Pavel N.

8

Popescu Alexia Maria

III B

123,75

Pavel N.

9

Andrei Antonia Ştefania

III B

120

Pavel N.

10

Vasilescu Ana Maria

III B

112,5

Pavel N.

11

Marinescu Vlad

III B

110,75

Pavel N.

12

Ciuras Ştefan

III A

121,25

Popa I.

13

Kocagoz Kerem

III A

96,5

Popa I.

14

Ioneata Denisa Maria

III A

95

Popa I.

15

Voinel Vlad Andrei

IV B

141,25

Pavel N.

16

Ene Bogdan

IV B

140

Pavel N.

17

Iliuşcă Andrei Sorin

IV B

115,25

Pavel N.

18

Dănilă David

IV B

106,25

Pavel N.

19

Akurt Deniz Esat

IV B

120

Tomşa D.

Lasă un comentariu

Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.