Acasă » Noutăți » Orase de hartie ( film )

Orase de hartie ( film )

Misterios , interesant si romantic ar fi 3 cuvinte potrivite pt acest film . Dupa parerea mea acest film este bazat pe o idee foarte interesanta care m-a surprins in mod placut . Poate ca mi-ar fi placut un alt final dar nu ma deranjeaza cel ales de regizori . Sa trecem peste . Ideea intregului film este iubirea unui baiat pentru o prietena din copliarie care acum la liceu este populara , lasandu-l pe baiat in trecut . Aceasta dispare intr-un mod misterios , lasandu-i indicii baiatului pentru a sti mereu unde se afla . Desi ea  nu vroia sa fie gasita , o gasca de prieteni , inclusiv baiatul pleaca in cautarea ei . Atunci cand baiatul o gaseste ea ii spune ca mereu va disparea si din pacate niciodata nu vor putea fi impreuna . Cum v-am spus nu este cel mai potrivit final dar nu mereu ce imi place mie place si altora . In acest film exista de asemenea cateva citate care mi-au placut foarte mult de exemplu “ iubea misterele asa de mult incat a devenit unul “ sau “ toata lumea are miracole , al meu este Margo“ ( personajul principal ).

Facebook

O vizită plăcută! ... See MoreSee Less

12  ·  

View on Facebook

Scoala Petre Ghelmez a distribuit fotografia postată de Ministerul Educației Naționale-România. ... See MoreSee Less

Reînscrierea copiilor care frecventează grădinița în acest an şcolar şi doresc să o frecventeze şi în anul şcolar 2017-2018 începe în data de 8 mai, în timp ce înscrierea copiilor nou-veniţi se va derula începând cu 22 mai. Aceste informații precum și alte detalii importante privind (re)înscrierea în grădiniță în anul 2017 sunt cuprinse în adresa către inspectoratele școlare județene publicată aici, în format pdf: bit.ly/2poZP3v. [foto via snapwire]

12  ·  

View on Facebook

Iubindu-ne unii pe alții vă spunem într-un glas, Hristos a înviat! ... See MoreSee Less

1  ·  

View on Facebook

Hristos a inviat! Sarbatori binecuvantate! ... See MoreSee Less

1  ·  

View on Facebook

Scoala Petre Ghelmez a adăugat o fotografie nouă în albumul Fotografii din cronologie. ... See MoreSee Less

1  ·  

View on Facebook