Acasă » Noutăți » Orase de hartie ( film )

Orase de hartie ( film )

Misterios , interesant si romantic ar fi 3 cuvinte potrivite pt acest film . Dupa parerea mea acest film este bazat pe o idee foarte interesanta care m-a surprins in mod placut . Poate ca mi-ar fi placut un alt final dar nu ma deranjeaza cel ales de regizori . Sa trecem peste . Ideea intregului film este iubirea unui baiat pentru o prietena din copliarie care acum la liceu este populara , lasandu-l pe baiat in trecut . Aceasta dispare intr-un mod misterios , lasandu-i indicii baiatului pentru a sti mereu unde se afla . Desi ea  nu vroia sa fie gasita , o gasca de prieteni , inclusiv baiatul pleaca in cautarea ei . Atunci cand baiatul o gaseste ea ii spune ca mereu va disparea si din pacate niciodata nu vor putea fi impreuna . Cum v-am spus nu este cel mai potrivit final dar nu mereu ce imi place mie place si altora . In acest film exista de asemenea cateva citate care mi-au placut foarte mult de exemplu “ iubea misterele asa de mult incat a devenit unul “ sau “ toata lumea are miracole , al meu este Margo“ ( personajul principal ).

Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.